sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Salma Hayek'ten Channing Tatum'a ilginç doğum günü mesajı

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,719
38
Salma Hayek'ten Channing Tatum'a ilginç doğum günü mesajı

Son olarak 'Magic Mike's Last Dance' adlı yapımda Channing Tatum ile yer alan Salma Hayek, rol arkadaşının doğum gününü kutladı. Ünlü isim, Tatum'un iç çamaşırlı bir fotoğrafını milyonlarca takipçisi ile paylaştı.

GXXEZ8ygbEmOtQkICR3e4A.jpg

Latin Amerikalı oyuncu ve film yapımcısı Salma Hayek, sosyal medya paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiriyor.
XeJpNP9xFEKRoByII41PBA.jpg

Hayek, son olarak meslektaşı Channing Tatum'un doğum gününü 'Magic Mike's Last Dance' filminin setinde çektikleri eğlenceli bir kamera arkası fotoğrafını paylaşarak kutladı.
UEpmYUbfqUCLj0let1HkMA.jpg

Fotoğrafta atlet ve kargo pantolonuyla poz veren Hayek'in yanında görünen Tatum, sadece iç çamaşırı giymiş olması dikkat çekti.
6wffhapvpEirLznqUc-uvA.jpg

Salma Hayek, paylaşımına "Her gün egzersiz yapmayanlarımız kıyafetlerini çıkarmadı. Doğum günün kutlu olsun" notunu düştü.
OOQ2Y_qWE06yDHC0_hR4tw.jpg

Ünlü ismin esprili gönderisine; "Hiç bu kadar kıskanç hissetmemiştim", "Pantolon giy Channing!" ve "Manzara için teşekkürler Salma" gibi yorumlar geldi.
VmJ4WJTaCkiewCtSM1nB7A.jpg

Öte yandan Salma Hayek, geçtiğimiz günlerde de bikinili fotoğraflarıyla dikkat çekmişti.Sarı bikinisiyle objektif karşısına geçen oyuncu, gönderisine; "Ne zaman kendimi yenilenmiş hissetmek istesem okyanusa atlarım" mesajını yazmıştı.