sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Selin Şekerci, canlandırdığı Zeynep karakteri ile ilgili konuştu!

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
643be9b886b247166cd44219.jpg

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu alan Kraliçe dizisi, çarşamba günleri Kanal D'de izleyiciyle buluşuyor.

Bugüne kadar yer aldığı projeler ile izleyicinin beğenisini kazanan Selin Şekerci, Kraliçe dizisinde 'Zeynep' karakterini canlandırıyor.

"ZEYNEP'İN BİR SÜRÜ SOFİSTİKE DETAYI VAR"

Zeynep karakterinin kendisi ile benzerlikler taşıdığına değinen ünlü oyuncu, heyecanını şu sözlerle anlatmıştı:

Alıntı Metni

643be88286b247166cd4420e.jpg

ARKADAŞIYLA SELFIE ÇEKTİ

Selin Şekerci önceki gün bir arkadaşı ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Uzun süre mekanda kalan ve arkadaşıyla sohbet eden oyuncunun keyfi yerindeydi. Şekerci arkadaşı ile selfi çekerken objektiflere böyle yansıdı.
643be65a86b247166cd441fb.jpg

"SÖYLEYEMEDİKLERİMİ ZEYNEP SAYESİNDE SÖYLÜYORUM"

Mekan çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu, Zeynep karakteri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu "Dizi çok güzel gidiyor, çok mutluyum. Hem oyun hem dizi tatlı bir yoğunluk yaşıyorum. Zeynep dümdüz ve dosdoğru bir kız, bu özelliklerinden dolayı oynaması bana çok keyifli geliyor, söyleyemediğim çoğu şeyi Zeynep sayesinde söylüyorum" dedi.
643be83486b247166cd44208.jpg

"BENİM OYNADIĞIM KARAKTERLERE HİÇBİR ŞEY OLMAZ"

Şekerci sözlerine şöyle devam etti; "Kardeşler olarak aşırı kardeş olduk ve çok eğleniyoruz, diziyi şehirden uzak bir yerde çekiyoruz ve yapabileceğimiz tek şey birbirimizle vakit geçirmek oluyor, eğlenerek çekiyoruz. Benim oynadığım karakterlere hiçbir şey olmaz. Aynı benim gibi her zaman dimdik olur."
643be86986b247166cd4420c.jpg

Şekerci 'Sığınak' adlı tiyatro oyununun devam ettiğini ve oyunun kapalı gişe oynandığını, seyircinin ilgisinden de çok mutlu olduğunu söyleyerek yoluna devam etti.

Selin Şekerci makyajsız görüntülendi: Beni bu halde çektiniz ya alacağınız olsun!, Selin Şekerci yeni sevgilisi Osman Yalın ile görüntülendi!