sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Selin Şekerci: Hiçbir konuda eyvallahım yok!

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
645104a286b24724fce2c16f.jpg

Arkadaşıyla birlikte Arnavutköy'de köfte piyaz yiyen Selin Şekerci, mekan çıkışında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Güzel oyuncu, ''Ağzımda köfte ile karşınızdayım'' diyerek basın mensuplarına takıldı.

''HEP ÖYLE ROLLERİ OYNUYORUM''

Başrollerini Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Özgün Karaman ile paylaştığı Kraliçe dizisindeki karakteriyle ilgili "Zeynep de benim gibi dimdik" açıklaması hatırlatılan Şekerci, ''Ben zaten hep öyle rolleri oynuyorum. Öbürlerinde sıkılıyorum, oynayamıyorum. Çocukluktan beri biliyorsunuz, dik değil miyim ben? Hiçbir konuya eyvallahım yok'' şeklinde konuştu.

645102c086b24724fce2c169.jpg

''SAHNEDE OLMAK ÇOK GÜZEL''

Güzel oyuncu, rol aldığı tiyatro oyunuyla alakalı da şunları söyledi:

Alıntı Metni

645102ce86b24724fce2c16b.jpg

''SEYİRCİNİN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKARAK OYNUYORSUNUZ''

Dizi ile tiyatro sahnesini kıyaslayan Şekerci, ''Çok güzel bir şey. Burnunun ucunda seyircinin gözünün içine bakarak oynuyorsunuz. Beni olumlu anlamda çok etkiliyor. Alkışlıyorlar falan. O an ne hissettiriyorsanız tepkisini alıyorsunuz. Muhteşem bir şey. Hep yapacağım bundan sonra inşallah'' dedi.

645104ec86b24724fce2c172.jpg

''TİYATRONUN KIYMETİ ANLAŞILDI''

Son dönemde tiyatroya olan ilgilinin artmasıyla ilgili olarak ise Şekerci, ''Tiyatronun da kıymeti anlaşıldı herhalde. Çok iyi oyunlar yapılmaya başladı ve seyirci de farkına vardı. Eskiden de yapılıyordu ama bu kadar bilinmiyordu galiba'' ifadelerini kullandı.

645104fa86b24724fce2c174.jpg

''DİJİTAL PLATFORM İÇİN ÇEKİLEN FİLMLERİ TERCİH ETMİYORUM''

Dijital platform için çekilen filmlerin ardından beyazperdenin sekteye uğradığı hatırlatılan ünlü isim, ''Ben de tercih etmiyorum açıkçası. Pandemiyle beraber oldu sanırım. Yapımcılarla beraber bizde o tarafa yöneldik. Çalışma şartları daha insani'' açıklamasını yaptı.

6451051c86b24724fce2c176.jpg

''HER ŞEY YOLUNDA''

1 Mayıs’la alakalı ''Tüm işçilerimizin, emekçilerimizin 1 Mayıs'ını kutluyorum'' diyen Selin Şekerci, ilişkisiyle ilgili sorular karşısında ise "Her şey yolunda, mutluyum” yanıtını vermekle yetindi.

6451054a86b24724fce2c17a.jpg

Selin Şekerci makyajsız görüntülendi: Beni bu halde çektiniz ya alacağınız olsun!, Selin Şekerci'den yeni karakteri Zeynep üzerine samimi açıklamalar