sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Şenay Gürler'den Semih Saygıner'e: Dokuz yılı el ele bitirdik

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642fbcf686b24470b4c6089e.jpg

2004-2009 yılları arasında yayınlanan 'Avrupa Yakası' dizisinde 'Fatoş' karakteriyle dikkat çeken Şenay Gürler ile Semih Saygıner'in mutlu beraberlikleri devam ediyor. Zaman zaman sosyal medya üzerinden mutluluk pozlarını paylaşan çiftten ünlü oyuncu, ilişkilerinin 9'uncu yılını kutladı.

"AŞKLA, SEVGİYLE, EL ELE"

Semih Saygıner ile pozlarını Instagram hesabından yayınlayan Şenay Gürler, "Dokuz yılı bitirdik. Aşkla, sevgiyle, birlikte, el ele... Aşkım" notunu düştü.
642fbcfd86b24470b4c608a3.jpg

"AŞKIM"

Milli bilardocu, binlerce beğeni ve yorum gelen oyuncunun paylaşımına kayıtsız kalmadı. Saygıner, sevgilisinin sosyal medya gönderisine, "Aşkım" yorumunu yazdı.
642fbd0c86b24470b4c608a5.jpg

ANNEANNE OLDU! "ŞAHANE BİR DUYGU"

Şenay Gürler, geçtiğimiz ekim ayında konuk olduğu programda, sunucunun "Kimse inanmayacak belki ama sen genç yaşta anneanne oldun" sözleri üzerine, "O zaten bana 'Şenay' diyor. Simya adı. Aramız iyi. Uzakta yaşıyorlar çok sık görüşemiyorum ama özlüyorum. Görüşmeye çalışıyoruz" şeklinde konuşmuştu.
642fbe4886b24470b4c608b2.jpg

Usta oyuncu, "Bir araya geldiğimizde de uzun uzun birlikte kalmaya dikkat ediyoruz. Şimdi tadını çıkarıyorum, kızımı büyütürken bazı şeyleri atladığımı görüyorum, Simya'ya karşı onları atlamamaya çalışıyorum. Şahane bir duygu, çok şanslıyım" ifadelerini kullanmıştı.

Şenay Gürler: Antakya hayalimdeki şehirdi, şimdi paramparça!, Şenay Gürler'den 'Avrupa Yakası' açıklaması