sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Tamer Karadağlı ev sahibiyle mahkemelik oldu!

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
64283f9186b24a5ca4d5692d.jpg

İstanbul Göktürk’te yaşayan Tamer Karadağlı, oturduğu apartman dairesi için ev sahibinin istediği yüksek kira bedeli nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor.

Kiralarını eksik ödediği iddiasıyla ünlü oyuncu hakkında icra takibi başlatıldığı iddia edildi. Karadağlı ise basına yansıyan haberlerin ardından sosyal medya hesabından "Önemli" başlıklı bir açıklama yayınladı.
64283fb086b24a5ca4d56931.jpg

"YÜZDE 70 ARTTIRDIM, KABUL ETMEDİ"

Alıntı Metni

"10 BİN 500 TL OLAN KİRAYI 55 BİN TL'YE ÇIKARMAK İSTEDİ"

Karadağlı, "Yaşanan elim deprem ve ekonomik krizi bahane eden bazı ev sahiplerinin, kiracılardan astronomik oranda zam talep ettiği aşikârdır. Benim oturduğum evin sahibi de bu fırsattan yararlanmaya çalışarak 10 bin 500 TL olan kira bedelinin 55 bin TL'ye çıkarmak istemektedir. Bu, yüzde bazında mevcut yasaya aykırı, çok yüksek ve haksız bir artıştır. Kabul edilemez. Hem mağdur kiracılara hem de fırsatçı ev sahiplerini örnek teşkil etmesi açısından bu zammı asla yapmayacağımı ve bu konuda başlattığım hukuki mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğimi kamuoyuna duyurmak isterim" ifadelerini kullandı.
64283fa786b24a5ca4d5692f.jpg

Tamer Karadağlı: Söz veriyorum, seni hiç unutmayacağım!, Tamer Karadağlı figürlü pasta dikkat çekti! 'Bana hiç benzememiş'