sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Tom Holland oyunculuğa ara verdi

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,758
38
Tom Holland oyunculuğa ara verdi

"Örümcek Adam" serisinin yıldızı Tom Holland, yeni psikolojik-gerilim dizisi "The Crowded Room"un çekimleri sırasında çok zorlandığını ve oyunculuğa ara verdiğini açıkladı.

CO0fYXWKW0qqxOD63LyKaw.jpg

Tom Holland başrolünü oynadığı ve yapımcılığını üstlendiği yeni psikolojik-gerilim dizisi "The Crowded Room" hakkında Terri Seymour'a konuştu. Onu projeye çeken şeyin ne olduğundan bahseden Holland, çekimler sırasında zorlandığı için oyunculuğa bir yıl ara vermeye karar verdiğini açıkladı.
mxaaZLMH1EyWcLU4t362bw.jpg

Dizide 1979'da bir silahlı saldırıya karıştığı için tutuklanan Danny Sullivan adlı sorunlu bir genci canlandıran ünlü isim, "Bu karakteri oynama fikri beni gerçekten çok korkuttu ve benim için bu gerçekten iyi bir şey" dedi.
WdiHa4s0i0WAeUQJe-wWOw.jpg

Dizinin başrolünde yer alan Holland, kariyerinde ilk kez yapımcılığa soyunmasıyla ilgili "Kesinlikle zor bir dönemdi. Daha önce kesinlikle hiç deneyimlemediğim bazı duyguları keşfediyorduk. Bunun da ötesinde, herhangi bir film setinde yaşanan günlük sorunlarla uğraşan bir yapımcı olmak ekstra bir baskı yarattı" dedi.
21LHoswHX0SVf_en1oUdrw.jpg

"Gerçekten keyif aldım, yapımcı olmanın öğrenme eğrisini sevdim. Zor işlere yabancı değilim" diyen Holland, sözlerine; "Ama yine de dizi beni gerçekten mahvetti. Şimdi bir yıl ara veriyorum ve bu da dizinin bu kadar zor olmasının bir sonucu" şeklinde devam etti.
AUUgn87xCky9tKBFaE4FDQ.jpg

Öte yandan Holland'ın oyunculuğa ara verme kararı ve Hollywood'da senaristlerin devam eden grevi, yeni bir "Örümcek Adam" filmini daha da ileriye itti.Yapımcı Amy Pascal, geçtiğimiz ay Variety'ye yaptığı açıklamada, "Başka bir film yapacak mıyız? Elbette yapacağız. Süreç içindeyiz ama yazarlar grevde, grev sırasında kimse çalışmıyor. Hepimiz destekçiyiz ve ne zaman kendilerini toparlarlarsa o zaman başlayacağız" demişti.Holland da Pascal'ın görüşlerini destekledi ve "Yakın zamanda olacağını sanmıyorum ama kesinlikle ihtimal var" dedi.