sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Tuğçe Tayfur tesettür iddialarına böyle yanıt verdi! 'Tesettür bu değil, örtünmek bu değil'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
641c149f86b24736a4bb6a0a.jpg

Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz ocak ayında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gündeme gelmişti. Sahneyi bıraktığını açıklayan müzisyen, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

"BEN ARTIK SAHNE ALMAK İSTEMİYORUM"

"En büyük gururum babamın şarkılarını sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyledim" diyen Tayfur, "Ben artık sahne almak istemiyorum. Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı. Birkaç zamandır sözünü verdiğim sahneleri bitirmeyi bekliyordum. Bundan sonra ne yaparım benim için de sürpriz olacak. Bu zamana kadar şarkıları benimle göz göze kalp kalbe söyleyen tüm dinleyicilerime sevgilerimi iletiyorum ve anlayışınızı bekliyorum" mesajını yayınlamıştı.
641c14d186b24736a4bb6a0c.jpg

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sürpriz bir kararla sahne kariyerini bitiren Ferdi Tayfur'un ve Necla Nazır'ın kızı, son olarak Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirdi. Fotoğrafları çok konuşulan Tayfur, tesettüre girdiği yönündeki iddialara açıklık getirdi.
641c14f386b24736a4bb6a10.jpg

"TESETTÜR BU DEĞİL! ÖRTÜNMEK BU DEĞİL"

Paylaşımına gelen eleştirilere cevap veren ve tesettüre girmediğini vurgulayan Tuğçe Tayfur'un açıklaması şöyle:

Alıntı Metni

641c14ea86b24736a4bb6a0e.jpg

Tuğçe Tayfur'dan Ferdi Tayfur açıklaması! 'Kırgınlıklarım var, travma yaşadım', Menajeri paylaştı! İşte Ferdi Tayfur'un son hali