sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Tuğçe Tayfur'dan yeni açıklamalar! 'Geçiş sürecindeyim'

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
641d777886b24a3a001b6f6d.jpg

Usta sanatçı Ferdi Tayfur ve oyuncu Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz ocak ayında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gündeme gelmişti. Sahneyi bıraktığını açıklayan müzisyen, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

"BEN ARTIK SAHNE ALMAK İSTEMİYORUM"

"En büyük gururum babamın şarkılarını sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyledim" diyen Tayfur, "Ben artık sahne almak istemiyorum. Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı. Birkaç zamandır sözünü verdiğim sahneleri bitirmeyi bekliyordum. Bundan sonra ne yaparım benim için de sürpriz olacak. Bu zamana kadar şarkıları benimle göz göze kalp kalbe söyleyen tüm dinleyicilerime sevgilerimi iletiyorum ve anlayışınızı bekliyorum" mesajını yayınlamıştı.
641d780e86b24a3a001b6f72.jpg

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sürpriz bir kararla sahne kariyerini bitiren Ferdi Tayfur'un ve Necla Nazır'ın kızı, son olarak Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirdi. Fotoğrafları çok konuşulan Tayfur, tesettüre girdiği yönündeki iddialara açıklık getirdi.
641d781686b24a3a001b6f75.jpg

"TESETTÜR BU DEĞİL! ÖRTÜNMEK BU DEĞİL"

Paylaşımına gelen eleştirilere cevap veren ve tesettüre girmediğini vurgulayan Tuğçe Tayfur'un açıklaması şöyle:

Alıntı Metni

641d781e86b24a3a001b6f77.jpg

"ALLAH İLE KUL ARASINDA"

Tuğçe Tayfur, önceki gece sevgilisi Burak Kalfa ile Ortaköy’de bir mekanda sahura davetliydi. Ünlü isim, "Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. İlk sahuru burada yapmıştık geçen sene. Biz burada tanıştık. Kıyafetim ile ilgili konuşmak istiyorsak da, ben günlük fotoğraflarımı paylaşırken farklı yerlere çekildi. Şu anda geçiş sürecindeyim sanırım. Bu görüşe tesettür dememek lazım bence dinimize göre. Bunlar ince konular Allah ile kul arasında. Şu an bu kadar yapabiliyorum. Harika bir süreçteyim. Dini daha iyi öğrenmeye çalışıyorum. Kitaplar okuyorum. Kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmiyorum" ifadelerini kullandı.
641d77ee86b24a3a001b6f6f.jpg

"KIŞA DOĞRU EVLİLİK VAR"

Burak Kalfa ile geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlayan Tuğçe Tayfur, evlilik süreci hakkında, "Evet, evliliğe dair düşüncelerimiz mevcut. Önümüzdeki yazı atlattıktan sonra kış aylarına doğru bir evlilik düşünüyoruz. Allah'ın izniyle her şey yolunda" dedi.

Tuğçe Tayfur'dan Ferdi Tayfur açıklaması! 'Kırgınlıklarım var, travma yaşadım', Tuğçe Tayfur: Burak'a mesaj atanları görseniz, şaşırırsınız!