sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

‘Yargı’ oyuncularından samimi açıklamalar

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
6456c65b86b2471830fd9e07.jpg

Kaan Urgancıoğlu: Ilgaz, mutluluklar da yaşadı, kaybetme korkuları da... Ama hiç pes etmedi ve inandıklarından ödün vermedi. Benim içinse her bölümü keyifle oynadığım bir sezondu.

Pınar Deniz: Ceylin’in birçok duyguyu yaşadığı, büyüdüğünü hissettiği sezondu. Bizim için de keyifliydi. Üçüncü sezonun ilk bölüm senaryosunu okuyacağım günü merakla bekliyorum.

Uğur Polat: Yekta, ne yaptı ne etti yine yolunu buldu. Böyle bir ekiple çalışmak keyifli. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bakalım yeni sezonda hikâye bizi nerelere götürecek?

Uğur Aslan: Her bölümün heyecanı hem seyircimizi hem de bizi dimdik ayakta tutuyor. Eren için zor bir sezondu. Yolculuğumuzun daha da heyecanlı bir hâle geleceğini düşünüyorum.

Cezmi Baskın: Geçtiğimiz sezonlar çok keyifli oldu. Seyircimizden çok iyi dönüşler aldık. Yeni bölümler için de izleyicimiz çok umutlu ve heyecanlı. Umarım aynı şekilde devam eder.

Nilgün Türksever: Bu sezon benim için şahaneydi. Laçin içinse az ağlayıp, çok tedirgin olduğu bir sezondu. Umarım önümüzdeki sezon daha çok güler, daha çok tedirgin ederim.

Muttalip Müjdeci: Çok güzel tepkiler aldım. Herkes, her bölümü sinema filmi gibi izlediğini söyledi. ‘Yargı’nın zirveyi koruyacağını ve aynı heyecanla devam edeceğini düşünüyorum.