sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

'Yargı'nın Savcı Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu, sevgilisiyle gezmelerde!

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642a993286b244653c618984.jpg

Kanal D'nin, her pazar izleyiciyi ekrana kilitleyen Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisinde 'Savcı Ilgaz' karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz sene Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki oyuncu, dizideki partneri Pınar Deniz’le ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

642a974686b244653c618978.jpg

"BEN DE 'BU KADAR DA OLMAZ' DİYORUM"

Dizide her bölümün merak uyandıran bir sonu olması hakkında Urgancıoğlu, “Ben de senaryoyu okuyunca, 'Bu kadar da olmaz' diyorum. Hatta 3-4 kere tekrar okuyorum. Senaristimiz Sema’nın (Ergenekon) ellerine sağlık. Her bölüm biz de, seyirci de merak halinde oluyor” açıklamasını yapmıştı.

Kaan Urgancıoğlu'nun 'cüzdan' paylaşımı gündem oldu!

KAMERALARA GÜLÜMSEDİ

41 yaşındaki yakışıklı oyuncu, son olarak geçtiğimiz Pazar günü Baltalimanı'nda trafikteyken objektiflere takıldı. evgilisi Burcu Denizer ile trafikte seyir halinde olan Urgancıoğlu, basın mensuplarını görünce kameralara gülümseyerek poz verdi.

642a97bb86b244653c61897a.jpg

"MUTLUYUM"

Gazetecilerle konuşarak trafikte kaldıklarını söyleyen oyuncu, "Pazar trafiğinin azizliğine uğradık. Her şey yolunda, dizimiz de devam ediyor. Çok da güzel devam ediyoruz. Mutluyum" diye konuştu.

642a987286b244653c618981.jpg

"YOLU TUTMAYALIM"

Kaan Urgancıoğlu, daha sonra açılan trafikte, "Yolu çok tutmayalım. Size kolay gelsin" ifadelerini kullandı ve oradan ayrıldı.

Kaan Urgancıoğlu kardeşi Can ile pozunu paylaştı, 'Yargı'da nefesler tutuldu! Ilgaz parmaklıklar ardında