sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

'Yoldan geçen kadınlara ofise davet ediyor' iddiası! Ece Gürsel'den Selami Şahin açıklaması

AyNiL

Üye
25 Mar 2023
10,628
38
642d5b9a86b245054cc2ed58.jpg

Unutulmaz aşk şarkılarına imza atan Selami Şahin, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan bir haber ve Etiler'deki görüntüler sonrası sessizliğini bozmuştu. Evli ve üç çocuk babası sanatçı, menajerlik ajansı aracılığıyla açıklama yapmıştı.

"SICAK VE SAMİMİ DİYALOG YANLIŞ YORUMLANDI"

Alıntı Metni

642d5bc086b245054cc2ed61.jpg

"SELAMİ ABİ DEĞERLİDİR"

Nişantaşı City's'te objektiflere yansıyan Ece Gürsel, Selami Şahin'in Etiler'de bazı kadınları ofisine davet ettiği iddiası için, "Selami Abi'nin öyle bir insan olduğunu düşünmüyorum. Bence başka bir durum var. Belki bir hayranıyla sohbet etti. Yıllardır Selami Abi ile çalıştım, çok değerli biridir. Sanatı ve kendisi çok değerlidir" şeklinde konuştu.
642d5bc786b245054cc2ed63.jpg

"FİZİĞİNE İYİ BAKARSAN UZUN SÜRE MODELLİK YAPARSINIZ"

Yoğun bir dönemden geçtiğini belirten ünlü model, "Oyunlarım çok yoğun. İki oyun birden devam ediyorum. Mayıs, haziran ve temmuz aylarında defilelerim ve ödül töreninde sunuculuklarım olacak. Yoğun geçecek" dedi.

Ece Gürsel, "Sizinle birlikte podyuma çıkan isimlerin bazıları modelliği bıraktılar. Siz podyumdan kopmadınız. Bunun sırrı ne?" sorusuna, "Birincisi meslek sevgisi. İkincisi kendine iyi bakmak. Kendine ve fiziğinize iyi bakarsanız, modelliği uzun süre yapabilirsiniz. Emeğimin karşılığını alıyorum" yanıtını verdi.
642d5bb486b245054cc2ed5d.jpg

"TÜRKİYE'DE TİYATRODAN ÇOK PARA KAZANAN YOK"

"Bazı usta tiyatrocular çok para kazanılmadığını söylüyor. Siz de yıllardır bu işi yapıyorsunuz" sözleri üzerine Gürsel, "Dokuzuncu yılındayım. Tiyatro işi aşk. Türkiye'de tiyatroda çok para kazanan yok. Bizim avantajımız haftada 3-4 oyunumuz var ve hepsi kapalı gişe oluyor. Çok turneniz olursa, gelir sağlarsınız. Oyununun beğenilmesi de gerekiyor. Dizilerden de teklif alıyorum. İyi rol gelirse değerlendiririm" ifadelerini kullandı.
642d5baa86b245054cc2ed5a.jpg

"EVLİLİĞİ HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM"

40 yaşındaki güzel, özel hayatıyla ilgili olarak, "Bana 'Ne zaman evleneceksin?' diyorlar. Hiç düşünmüyorum. Bekarlık sultanlıktır. Bu yaşıma kadar isteseydim evlenirdim. Çocuk hayalim de artık yok. İki yeğenim var, onlar yetiyor. Bu duyguları hissedeceğim çok uçuk şeyler olması gerekiyor" dedi.

Coşun Sabah: Selami'ye sahip çıkalım!, 'Köy küloduma cep diktim! Kazandığım parayı anneme ve babama gönderdim'