sohbet sitesi Sohbet sitesi sohbet Hosting sohbet sanalbilgi Sohbet sitesi

Yüz Yıllık Mucize'de Harika büyük sırrı çözdü! "Oyun bitti Kemal"

KingZeus

Üye
25 Mar 2023
2,722
38
Yüz Yıllık Mucize'de Harika büyük sırrı çözdü!

Başrollerini Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı "Yüz Yıllık Mucize" dizisi 4 Mayıs Perşembe günü 7. bölümüyle ekranlara geldi. Diziye, Harika'nın Kemal'in sırrını çözmesi damga vurdu.

pYIAU39GrEG7z1gJtJ0mQA.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi "Yüz Yıllık Mucize", 4 Mayıs akşamı 7. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizide Kemal'in konağa yerleşmesiyle Süreyya'nın onun üzerine gitmesi ve Harika'nın büyük sırrı ortaya çıkarması dikkat çekti.
Nh2Oc_M1IU-7SVctBHCj0A.jpg

Yüz Yıllık Mucize son bölümde; Kemal'i bıçaklanmış halde bulan Harika, panik olsa da onun dediğini yaptı ve kimseye bir şey söylemedi. O sırada bahçeye inen Süreyya, ses duysa da kimseyi göremedim. İçeri giren Harika aklı Kemal de kalsa da çabucak dışarı çıkamadı. Turgut'u arayan Kemal, bıçaklandığını söyledi. Ona gelmemesini söyleyen Kemal, "Kimin yaptığını bul" dedi. O sırada Canan konuştuklarını duydu.
f3GmjlLGxkGMnSGNn4E5cw.jpg

Herkes uyuduktan sonra Kemal'in yanına giden Harika, onun sayıklarken "Yarayı sen dikeceksin" sözlerine karşı çıksa da kabul etti.
R8I16TZpIEev5AIYs8aheA.jpg

Zeren'in odasından gerekli malzemeleri alan Harika, kendisini gören halasına su verip Kemal'in yanına geri döndü.Yarayı bir türlü dikemeyen Harika, o an kapıya gelen Zeren'den yardım istedi. Panik olan Zeren, istemeyerek de olsa Kemal'e yardım etti.
UlERsXjgX0ytkZ28Q85bhA.jpg

Harika'dan romanı yazması konusunda söz alan Kemal, Mehmet'in (kendisinin) çocukları Feraye ile Mustafa'nın öldüğünü anlattı.
8sAAYwY3FEyU1C9jAUUzHA.jpg

Ertesi sabah Süreyya'nın davetiyle iyileşmiş bir şekilde kahvaltıya giden Kemal, birlikte yaşayacaklarını öğrendi.
qurb8mq84U-tvQK1c1GmJg.jpg

Bu sırada Turgut'tan kendisini Cem'in bıçakladığını öğrenen Kemal, onu konaktan uzak durması konusunda tehdit etti.
7-Jsttmymkqb6AY2Lp52lg.jpg

Akşam Turgut'un evinde Canan'ı bekleyen Kemal, ona açıkça neden peşinde olduğunu sordu.Bu sırada Cem de Süreyya ile buluşup Kemal'in geçmişiyle ilgili pek bir bilgi olmadığını belki de dolandırıcı olduğunu belirtti. Turgut ve Aysel'i birlikte gören Harika, bu tesadüfe inanmayıp sinirlenirken Kemal'i kovdu. Bu sırada Kemal'in de dikişleri açıldı.
LZA9rBlVU0qWwfGrdAXInQ.jpg

O sırada kızları Kemal'in kaldığı yerde gören Süreyya, polisi arayacağını ifade etti. Ancak buna engel olmak isteyen Harika, onu kendisinin bıçakladığı yalanını söyledi.
6v1A5leVL0aWemYNE4Jm7w.jpg

Sabah ofise giden ve "Eşref Anadolu"yu araştıran Harika, onun vatan haini olmadığını öğrendi. Bu sırada Kemal de Turgut'a artık güvenemeyeceğini ifade etti.Akşam halasının lavantalarla Kemal'i test ettiğini anlayan Harika, ona Kemal'den intikam alamayacağını söyledi.
AQypCK21tkSkjLMWccCRjA.jpg

Bunun üzerine Süreyya da yeğenine Eşref'le olan nikah fotoğrafını gösterdi. Süreyya, "Çok benziyor konuşması, hareketleri. 'Delirdi' demeyeceğini bilsem 'O Eşref' derdim. Kemal mi, Eşref mi kim bu Harika? Gidip gömleğini yırtıp göğsündeki yara izine bakmak istiyorum" dedi.
csZ-8Z-7nkunrj662e_YLA.jpg

Öte yandan nöbete gittiğini söyleyerek evden çıkan Zeren ise sahne aldığı mekana Cem gelince şoke oldu.
fLJhIu29dEGIroPKGEVNag.jpg

Kemal'e pansuman yaparken göğsündeki yara izini gören Harika ise koşarak Kemal'e gitti.Bu sırada Turgut'tan Süreyya'nın Harika ve Zeren'in annesine düzenli olarak para yolladığını öğrenen Kemal, Harika gömleğini yırtıp yara izini sorunca şoke oldu.
WxZ2sbv-FkCitHvLHQiEWg.jpg

Harika'nın Kemal'in sırrını çözmesine sosyal medyadan yorum yağdı."Bir lavanta meselesi Süreyya çok akıllısın""Süreyya ne yaptı etti gerçeği ortaya çıkardı""Harika her şeyi anlamak üzere""Oyun bitti Kemal""Süreyya'nın büyük sırları var""Bakalım Kemal buradan nasıl toparlayacak?"
RuWQuAeDxEmjyle7dSuzwA.jpg

YÜZ YILLIK MUCİZE 8. BÖLÜM FRAGMANI